Акція 1+1= ... 4 Вибирайте те, що максимально підходить вашому волоссю!

На даний момент «My Salon» проводить Акцію «1+1=…4». Створення цієї акції було зроблено на прохання наших передплатників і клієнтів - настав час подбати про волосся: реставрувати після спекотного літа та підготувати до холодного періоду. Бажання будь-якої дівчини та жінки мати красиве, здорове та блискуче волосся і при цьому не розорити сімейний бюджет.

 До прохань про зниження ціни ми ще й додали 2 подарунки: тональна основа для всіх типів шкіри та «чарівні» коктелі.

Щоб правильно вибрати варіант шампуню і маски, що підходить вам, ви можете проконсультуватися з адміністратором або почитати наш блог.

Сьогодні розглядаємо найбільш затребувану лінійку «Для регенерації та інтенсивного догляду за волоссям з Anti-Aging ефектом Egomania Kernox».

Лінійка Egomania Kernox створена для сухого і пошкодженого (часте фарбування, випадання волосся, кінчики, що січуться і тд), щоб повернути волоссю природний блиск, шовковистість, об'єм і красу здорового волосся. Адже хтось із нас жодного разу не цікавився, як збільшити об'єм волосся?

Розглянемо докладніше з чого складається цей догляд:

1. Шампунь Egomania Kernox для сухого та пошкодженого волосся дозволяє позбавити від токсинів волосся та шкіру голови. На 100% звільняє структуру волосся від накопичень полімерів (силіконів), хімічних та мінеральних компонентів, результатів розпаду гормонів та антибіотиків.

2. Маска Egomania Kernox призначена для інтенсивного відновлення та омолодження сильно пошкодженого та сухого волосся.

Маску успішно використовують для догляду за пошкодженим волоссям будь-якого типу без винятку. Бездоганний ефект досягається за рахунок активних амінокислот, які мають таку унікальну здатність, як поліконденсація: утворення поліамідів, пептидів, білків, нейлону і капрону, що і є основою активної реконструкції волосся від коренів до кінчиків.Також склад використовуваного засобу доповнюють олію ші, аргани та олія жожоба. ДЦі інгредієнти інтенсивно живлять волосся з усіх боків, а також заповнюють його електролітний баланс. Вітамін В5 (пантенол) утворює своєрідний захисний шар волосся, який робить його здоровим, цілісним, а головне – захищеним від впливу зовнішніх факторів.

Цю процедуру можна назвати справжньою реанімацією структури та зовнішнього вигляду волосся, оскільки результат буде помітний вже після першого разу. Спочатку ви отримаєте візуальний ефект у дзеркалі, але протягом 3-х діб усі активні компоненти почнуть реконструювати кератиновий ланцюг волосся і тим самим відновлювати його зсередини.

Ваше волосся, яке ще зовсім недавно здавалося тьмяним, неживим, стане шовковистим і блискучим, набуде здорового вигляду і відновиться зсередини

Дія маски може бути значно посилена спеціальним коктейлем системи реконструкції та відновлення сильно пошкодженого волосся.

Будьте здорові та прекрасні!

Пропонуємо вам вже сьогодні вибрати косметичні засоби на нашому сайті My-Salon.ua де найвигідніші ціни на товари для краси та здоров'я вашого волосся.

  • Акція 1+1= ... 4 Вибирайте те, що максимально підходить вашому волоссю!

Теги: Egomania Kernox, сухе тьмяне волосся